Kilka słów o nas

„KRYSTA” Andrzej Pająk i Krystyna Pająk s.c. Jesteśmy firmą rodzinną, która rozpoczęła swą działalność w 2002 roku. Znajdujemy się u podnóży gór Beskidów w miejscowości Bielsko-Biała. Naszym priorytetem zawsze było szyć z najwyższej jakości wełny. Naszą ofertę kierujemy do osób zainteresowanych tematyką zdrowia i kontaktu z naturą. Podstawowe produkty to zabawki wykonane ze specjalnie wyselekcjonowanych gatunków wełny i bawełny, a także kurtki, bezrękawniki, bluzy, kurteczki dziecięce, kamizelki, ozdobne poduszki przytulanki, rękawiczki, rękawiczki dziecięce mufki, koce, czapki oraz pantofle.

Dbamy o to, aby proponowane przez nas wyroby charakteryzowały się zawsze najwyższą jakością materiałów oraz estetyką wykonania.

W chwili obecnej artykuły firmy „KRYSTA” można spotkać w wielu europejskich krajach tj. Austria, Niemcy, Finlandia, Irlandia, Dania, Norwegia, Ukraina, Bułgaria i Czechy. Najlepszym dowodem na wysoką jakość oferowanych produktów jest stale zwiększające się grono naszych polskich i zagranicznych Klientów.

Nasze doświadczenie

Zespół krawcowych

Zespół krawcowych

Od lat ten sam zgrany i doświadczony zespół krawcowych, na którym zawsze możemy polegać. Wierzymy, że kapitał ludzki to fundament każdej firmy. Doświadczenie i lojalność idzie u nas w parze.

Obietnica

Obietnica

Dajemy Ci gwarancje, że wszystkie nasze produkty zostały wyprodukowane w Polsce z najwyższej jakości wełny. Dla nas dane słowo ważniejsze jest od tylko pięknie wyglądających certyfikatów.

0
lat na rynku
0
uszytych kapci
0
uśmiechniętych klientów

Co mówią o nas nasi klienci

Wyroby firmy są wykonywane starannie z wysokiej jakości wełny. Zaopatruję mój sklep od kilku lat w produkty firmy Krysta. Moi klienci są bardzo zadowoleni. Najlepiej sprzedają się oczywiście kapcie.

Pani Grażyna
Zakopane

We really love this stuff. When I meet mrs Krystyna I trusted her about products. Now I trading with her from 5 years. I really recommend this company and every products.

Adam Ebner
Wiedeń